Головна » 2012 » Лютий » 06
Сміттєпереробний завод, що знаходиться у селі Плебанівка поблизу Теребовлі, майже готовий до роботи "повним ходом". До речі, він зможе перобляти близько 50 тисяч тонн сміття за рік та обслуговувати весь Тернопіль.
|
![](http://tereb-gaz.at.ua/_nw/2/95254801.jpg) Усі бажаючі можуть прийняти участь звернувшись за адресою: Рекламне агенство "Прайм”, вул. Кн. Василька 99/6 (в приміщенні маг. "Рідна школа”)
|
4 лютого в Теребовлянську Центральну районну клінічну лікарню з діагнозом «Рвані рани правої китиці, отримані внаслідок вибуху «Петарди» шпиталізовано жителя с. Кровінка гр. 1986 р.н.
| |
|
![Офіційний сайт смт. Микулинці смт. Микулинці](http://img.webme.com/pic/m/mykulyn-best/knopka.jpg) ![Сайт села Ладичин Текст заміщення](http://ladychyn.inf.ua/Knopka.gif) ![](//tereb-gaz.at.ua/baner/mshanets_2.gif) Статистика |
---|
![](/stat/1722064549)
Онлайн всього: 3 Гостей: 3 Користувачів: 0 |
|