П`ятниця, 19.10.2018, 15:36 | Вітаю Вас Гість


Головна » 2011 » Серпень » 25 » Хто заслужив від Януковича?
20:43
Хто заслужив від Януковича?

Президент України Віктор Янукович підписав Указ про нагородження ювілейною медаллю до 20-річчя незалежності України.

Ювілейними медалями нагороджені громадяни, які здійснили значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету, економічний розвиток держави та зміцнення міжнародного авторитету країни.

Ці нагороди будуть вручені під час святкових заходів з нагоди Ювілею незалежності.

Відзнакою Президента України – ювілейною медаллю  «20 років незалежності України» нагороджено:

АНДРУНЦІВА Михайла Васильовича – заступника голови Тернопільського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів

АНТОШКІВА Романа Михайловича – громадського діяча, пенсіонера, Бучацький район

БАКАНЧУКА Михайла Антоновича – заступника голови Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

БЕРЕЗОВСЬКУ Наталію Григорівну – директора підприємства "Агрон”, Тернопільський район

БОДНАРЧУКА Мирона Васильовича – пенсіонера, Підгаєцький район

БОЙЧУКА Ігоря Петровича – керівника народного аматорського ансамблю української пісні "Трембовляни” Теребовлянського районного будинку культури

ВОЛЬСЬКУ Дар’ю Стахівну – методиста Тернопільського навчально-виховного комплексу №28 Тернопільської міської ради

ГЕДУ Володимира Михайловича – Монастириського міського голову

ГОЛИКА Петра Павловича – голову Тернопільського обласного товариства дітей політв’язнів та репресованих

ГОЛУБА Олександра Івановича – голову Тернопільської обласної Організації ветеранів України

ГОЦУЛА Василя Михайловича – Купчинецького сільського голову, Козівський район

ГРЕБЕНЯКА Тараса Володимировича – голову правління Тернопільського обласного відділення Міжнародної благодійної установи "Центр національного відродження”

ГРИБА Михайла Миколайовича – вчителя Ладичинської загальноосвітньої школи, Теребовлянський район

ГУЛЬКА Омеляна Миколайовича – головного лікаря Лановецької комунальної центральної районної лікарні

ДЕНИСЮКА Василя Олексійовича – голову приватного сільськогосподарського підприємства "Перемога”, Лановецький район

ДІДИКА Володимира Олександровича – члена Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ДОРОЖОВСЬКУ Василину Костянтинівну – заступника головного лікаря Гусятинської центральної комунальної районної лікарні

ЗАГАЛЮК Ганну Теодорівну – члена Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ІВАШКА Іллю Васильовича – директора Підгаєцького професійного аграрного ліцею

ЙОРДАНА Зіновія Івановича – обліковця комунального підприємства "Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця”

КАЧМАРСЬКОГО Бориса Петровича – Товстеньківського сільського голову, Чортківський район

КАЩИШИН Оксану Адамівну – головного спеціаліста відділу освіти Гусятинської районної державної адміністрації

КЛИМА Андрія Васильовича – голову Тернопільського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів

КОВАЛЯ Іллю Петровича – громадського діяча, пенсіонера, Зборівський район

КОЗІЯ Ярослава Васильовича – директора Борщівського агротехнічного коледжу

КОЗУБСЬКОГО Петра Йосиповича – вчителя Монастириської загальноосвітньої школи

КОНСТАНТИНОВУ Світлану Миколаївну – директора Тернопільської спеціалізованої школи №7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради

КОХМАНА Олега Андрійовича – Великогаївського сільського голову, Тернопільський район

КРИЖОВАЧУКА Олега Петровича – Героя України, директора товариства "Україна”, Підволочиський район

КРИЩИШИНА Лева Петровича – головного лікаря Микулинецької комунальної районної лікарні, Теребовлянський район

КРОЧАКА Ігоря Яковича – головного спеціаліста Державного архіву Тернопільської області

КУЦ Тетяну Іванівну – директора Кривенської загальноосвітньої школи, Підволочиський район

ЛИТВИНА Петра Мирославовича – директора товариства "Виробничо-торгова фірма "Обнова”, Тернопільський район

ЛЮБАРСЬКУ Лесю Михайлівну – голову Борщівської районної громадської організації інвалідів "Тепло сердець”

МАЗУРА Петра Євстахійовича – директора Кременецького медичного училища імені Арсена Річинського

МАЦЮКА Олександра Гавриловича – лікаря Тернопільської комунальної міської лікарні №2

МЕЛЬНИЧУКА Богдана Івановича – головного редактора журналу "Літературне Тернопілля”, м.Тернопіль

МЕРЕЩАК Ольгу Олексіївну – члена Бережанської районної організації Спілки політв’язнів і репресованих України, Бережанський район

МОРКВАСА Нестора Миколайовича – голову Всеукраїнського об’єднання ради ветеранів у Борщівському районі

МОРОЗА Григорія Яковича – члена Проводу Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ОСЕЦЬКУ-ОСОЛІНСЬКУ Ганну Іванівну – секретаря Тернопільської обласної організації ветеранів України

ОСТРОВСЬКОГО Анатолія Афанасійовича – директора Вишнівецької загальноосвітньої школи Вишнівецької селищної ради, Збаразький район

ПАВЛІСЬКОГО Василя Михайловича – директора відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України "Бережанський агротехнічний інститут”

ПІДГІРНУ Ганну Степанівну – Синьківського сільського голову, Заліщицький район

ПОЛЕЩУКА Богдана Григоровича – старшого майстра Підволочиської дільниці Збаразького управління з експлуатації газового господарства

ПОПЛАВСЬКОГО Юрія Маріановича – директора Москалівської загальноосвітньої школи, Лановецький район

ПУШКАРЯ Андрія Анатолійовича – голову Тернопільського осередку Всеукраїнської громадської організації "Українська федерація армспорту”, багаторазового чемпіона Європи та світу з армспорту, м.Тернопіль

РОГІВСЬКОГО Івана Павловича – бригадира селянського фермерського господарства "Колосок”, Збаразький район

САВКУ Ореста Івановича – старшого наукового співробітника обласного історико-меморіального музею політичних в’язнів, м.Тернопіль

САРОСЄКО Галину Михайлівну – заступника директора товариства "Кременецьке молоко”, Кременецький район

СИНЕНЬКУ Оресту Петрівну – члена Бучацької районної спілки політв’язнів і репресованих

СИНЮКА Сергія Ярославовича – завідувача відділу суспільного життя районного інформаційного центру "Новини Шумщини”, м.Шумськ

СКУПОВСЬКУ Стефанію Йосипівну – полірувальника акціонерного товариства "Монастириське заводоуправління будматеріалів”

СЛИВКУ Павла Васильовича – члена громадської організації Всеукраїнської  екологічної ліги

СТАСИШЕНА Олександра Сергійовича – головного лікаря Збаразької центральної районної комунальної лікарні

ТРАКАЛА Василя Йосифовича – головного редактора тижневика "Нова доба”, Бучацький район

ТРОЯНА Михайла Матвійовича – директора сільськогосподарського товариства "Сидорівський "Бровар”, Гусятинський район

ФЕРЛИЇВСЬКУ Надію Іванівну – директора загальноосвітньої школи, Зборівський район

ЧЕРНЕЦЯ Дем’яна Івановича – голову Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

ЯНЮКА Ростислава Івановича – заступника голови фермерського господарства "Беріжок”, Шумський район.


http://poglyad.te.ua

 

Переглядів: 594 | Додав: gazeta_terebovlyanschyna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Архів записів
Календар

«  Серпень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наше опитування
Сайту району
смт. МикулинціТекст заміщення

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Теребовля


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання